--> Her Cumartesi 13.00-15.00 arası erkek ve kız öğrencilerine yönelik Kur'an-ı Kerim ve Temel Dini Eğitim kursumuza ÜCRETSIZ kayıt için sizleri merkezimize bekleriz.     --> Her perşembe saat 21.00'da derneğimizde zikir programı olmaktadır.     --> Cumartesi 21.00'da her hafta farklı konu ele alınan sohbetler yapılmaktadır. Ailece davetlisiniz.    

hamza baştuğ (istanbul esenler) - 15.02.2017

selamun aleykum gerçekten ehli sünnet vel cemaate hizmet eden insanların oldugu fevkalade bir yer..MAŞEALLAH çok güzel sohbetiniz var..ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Veli KELES (Mardin/Midyat) - 24.03.2016

Bu Derneğin kurulmasında emeği geçen bütün kardeşlerimden Allaah razı olsun. Yüce Allaah, Tevhid ilmini yaymaya çalışan bu ve bunun gibi dernekleri korusun.

Deniz Çiftçi (Adana ) - 22.03.2016

Allâh razı olsun sizlerden bu mübarek ilimden bizlere işik tutuğunuz için... Rabbim bizleri ehli sünnet ve cemaat yolunda sabit kılsın İnşaAllah.

Mehmet Ali Akan (Istanbul) - 28.02.2016

Ehli sünnet çizgisinden çıkmayan bir dernek.Allâh böyle derneklerin sayısını artırsın.Türkiye nin gerçekten ehlisünnet çizgisinden giden böyle derneklere ihtiyacı var.Birlik beraberliği,din kardeşliğini yayan ırkçılığın dinimizde yeri olmadığını anlatan bir Dernek.Allâh bu dernekte hizmet eden kardeşlerden razı olsun.

Enise göverçin (Erzurum) - 28.02.2016

Ehli sünnet ilmi yayan hocalarimizin ilim verdiği bir dernek. Rabbim sayılarıni arttirsin,sizleri korusun. Allah razi olsun. Derneği ziyaret etmek nasip olmadı fakat internet üzerinden de faydalaniyoruz Elhamdülilleh...

ÇETİN ŞAHİN (Trabzon/Maçka) - 18.02.2016

Peygamber efendimizin yolunu kendisine Rehber edinmiş olan bu derneği herkese tavsiye ediyorum. Çünkü bu dernek bizlere Nasıl iman edeceğimizi, imanımızı nasıl muhafaza edeceğimizi, anne-baba hakkı, karı-koca hakkı nedir. farzların neler olduğunu haramlardan nasıl korunacağımızı öğretti. iyiliği emredip kötülükten sakındırmayı bizlere bu dernek öğretti. Allaah rızası için hizmet nasıl edilir burada gördük. vatan derneğiyle ilgili söylenecek çok şey var. gönül rahatlığıyla güvenip yapılan bütün hizmetlerden istifade etmenizi tavsiye ederim.

seda deder (istanbul) - 18.02.2016

Gonul rahatligiyla takip ettigimiz tek yayinsiniz. Allah sizi muvaffak etsin. sizi ve bizleri Ehli sunnet yolundan ayirmasin

Coşkun Şahin (istanbul) - 18.02.2016

Allâh sizlerden razı olsun.Rabbimiz bizleri Ehlisünnet çizgisinden ayırmasın.Ehlisünnet denilince sahabeler imam ebu hanife imam şafii imam ahmed imam malik imam eşari imam maturidi imam cafer tahavi vb alimlerin yolundan gidenlerdir.

Abdullah DEDER (İstanbul ) - 18.02.2016

Gerçekten sıcaklığı ve doğru yolu hissettiğim tek yer . Gönül rahatlığı ile huzura kavuşmak isterseniz sohbetten mutlaka faydalanın . Allâh razı olsun bu faydalı ilmi ve huzuru yayanlardan .

Sümeyye Şahin (istanbul) - 18.02.2016

Vatan İlmi Araştırmalar Derneğinden bizleri doğru ilimle buluşturduğu için Allâh razı olsun.Herkesin gönül rahatlığıyla ilim öğrenebileceği kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir dernek.Tekrar Allâh razı olsun